Östsvenska Mästerskapen 2016 - WR - 11 jun 2016

 

GDB Gæðingakeppni B - Uttagning

Startordning - on 15-06 08:40

Uttagning: Gæðinga

 

                                                                                                                                                      

 

NUM  GR.                  F            ID      DELTAGARE                                                                          

                                                                                                                                                                                                         

 

01                                         197    Camilla Andersson Rolfdotter - Stjörnudis från Granmyra

02                                         044    Marie Paulsson - Erla från Skirö

03                                         024    Maria Berg - Brenna frá Hæli

04                                         165    Christa Louise Lindberg - Svali frá Þorlákshöfn

05                                         194    Catrin Westgaard - Þokkadís från Stenhugget

06                                         111    Madelen Gryvik - Milla från Höreryds Gård

07                                        086    Carina Dahlvid - Hvikur Från Navåsen

08                                         009    Mats Andersson - Álfadis från Granmyra

09                                         092    Madelen Johanson - Keila från Hvidagården

10                                         133    Camilla Österberg - Rúna från Adolfs Torpet

11                                         174    Hulda Tingström - Tossi från Hökebo

12                                         201    James Faulkner - Flans frá Víðivöllum-Fremri

13                                         069    Matilda Jeppsson - Grímur frá Vakurstöðum

14                                         042    Jan Berntsson - Embla från Smedjegården

15                                         040    Jennie Filipsson - Eiður frá Ármóti

16                                         106    Reynir Adalsteinsson - Lómur frá Stuðlum

17                                         160    Åsa Nevander Holmén - Stella från Gårdeby

18                                         155    Tiina Fredriksson - Spök från Dalbyn

19                                         029    Louise Sieka - Daladis från Kungaskogen

20                                         173    Jamila Berg - Toppur fra Auðsholtshjáleigu

21                                         148    Jenny Göransson - Snerrir frá Bæ I

                                                                                                                                                      

 

Skapad 15 juni 2016 08:40:11

IceTest 1.1.725 - FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations - www.feif.org