Östsvenska Mästerskapen 2016 - WR - 11 jun 2016

 

PP1 Stilpass -

Startordning - fre 17-06 12:15

Uttagning: A klass

 

                                                                                                                                                      

 

NUM  GR.                  F            ID      DELTAGARE                                                                          

                                                                                                                                                                                                         

 

Grupp 1, Start 16:00

01                                         193    Annie Kaighin [J] - Þeyr frá Leirulæk

02                                         103    Elise Harryson [YR] - Lilja Från Horshaga

03                                         118    Pierre Sandsten Hoyos [YR] - Neisti frá Kálfholti

04                                         110    Jenny Högström - Máni från Valne

05                                         127    Filippa Helltén [YR] - Örn frá Keldudal

06                                         076    Tova Elmgren [J] - Hekla Jóna frá Eyrarbakka

07                                         041    Filippa Jansson [YR] - Eldur från Bodarna

08                                         181    Linnéa Adler - Vaka från Stenholmen

09                                         175    Lina Karlsson [YR] - Trausti från Pellagården

10                                         107    Emelie Eriksson [YR] - Lordi från Voxnadalen

11                                         038    Filippa Helltén [YR] - Dúa frá Forsæti

12                                         015    Malin Stang - Assa frá Árbakka

13                                         017    Kelly Eriksson - Balthasar från Sundsberg

14                                         141    Linda Tommelstad - Sigurboði frá Árbakka

 

Grupp 2, Start 16:40

15                                         010    Jamila Berg - Álfur från Skogstjärnan

16                                         140    Hampus Tedefalk [YR] - Sigur från Uranäs 1

17                                         153    Anne-Marie Röst - Söngvinn från Artinge

18                                         078    Sebastian Benje - Herakles från Stormsund

19                                         070    Daníel Smárason - Græðir från Dalbæ

20                                         064    Elsa Mandal Hreggvidsdottir - Glitnir frá Eikarbrekku

21                                         171    Linda Antonsson - Tinna frá Þóroddsstöðum

22                                         116    Linnéa Brofeldt - Möttull frá Torfunesi

23                                         183    Magnús Skúlason - Valsa från Brösarpsgården

24                                         170    Wilma Skogh [YR] - Þrá från Dirhuvud

25                                         057    Karin Gunnarsson - Flosi från Rooslunda

26                                         067    Hanna Johansson - Gosi frá Efri-Rauðalæk

27                                         114    Moa Runnquist - Mökkvi från Åleby

28                                         055    Sofia Larson - Fjörnir frá Hólum

29                                         192    Madeleine Kämpe - Þáttur frá Fellskoti

 

Grupp 3, Start 17:20

30                                         035    Johanna Elgholm - Döggvi frá Ytri-Bægisá I

31                                         136    Sara Pettersson - Sága från Dahlgården

32                                         093    Ina Schultzén - Keilir från Kulltorp

33                                         150    Linda Binning - Sókron från Forsen

34                                         144    Emelie Althén - Sísí frá Björgum

35                                         022    Johanna Asplund - Boði från Åleby

36                                         169    Tuija Riuttanen - Thota från Smedjegården

37                                         161    Matilda Hagman - Stjörnuhrap från Östra Greda

38                                         121    Ida Larsson - Næla från Kristineberg

39                                         095    Elsa Teverud [YR] - Kopar frá Sunnuhvoli

40                                         025    Stina Westberg Nyström - Brestur frá Lýtingsstöðum

41                                         202    Albin Af Klintberg - Vefur fra Eikarbrekku

42                                         020    Tindra Vestman [YR] - Bliki från Tjusta

43                                         191    Jenny Högström - Völur frá Árbæ

44                                         189    Lovisa Enblom - Villi frá Gillastöðum

                                                                                                                                                      

 

Skapad 17 juni 2016 12:15:17

IceTest 1.1.725 - FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations - www.feif.org