Östsvenska Mästerskapen 2016 - WR - 11 jun 2016

 

T1 Tölt - Uttagning

Startordning - lör 18-06 10:33

Uttagning: A klass

 

                                                                                                                                                      

 

NUM  GR.                  F            ID      DELTAGARE                                                                          

                                                                                                                                                                                                         

 

01                                         197    Camilla Andersson Rolfdotter - Stjörnudis från Granmyra

02                                         042    Jan Berntsson - Embla från Smedjegården

03                                         005    Christina Lund - Álfur frá Selfossi

04                                         011    Agneta Camnerus - Andvari från Snällbyn

05                                         123    Eva-Karin Bengtsson - Ögri fra Kirkjuferjuhjáleigu

06                                         173    Jamila Berg - Toppur fra Auðsholtshjáleigu

07                                         199    vigdís matthíásdóttir - Sörli frá Hárlaugstöðum

08                                         178    Matilda Rolf - Tumi frá Stóra-Hofi

09                                         047    Tanja Tuomi - Fáfnir frá Kvistum

10                                         158    Malin Bonnevier - Stefnir från Lilla Sträckås

11                                         001    Emma Möller Ljungqvist - Fjöður från Stenholmen

12                                         135    Anne Fornstedt - Safir fra Kleiva

13                                         033    Madeleine Wickström - Dís från Gormgården

14                                         128    Anna Stenbeck - Orri från Mörtö

15                                         073    Eyjólfur Þorsteinsson - Háfeti frá Úlfsstöðum

16                                         201    James Faulkner - Flans frá Víðivöllum-Fremri

 

Sladdpaus

 

17                                         141    Linda Tommelstad - Sigurboði frá Árbakka

18                                         069    Matilda Jeppsson - Grímur frá Vakurstöðum

19                                         048    Madelen Johanson - Glampi från Snararp

20                                         160    Åsa Nevander Holmén - Stella från Gårdeby

21                                         079    Erlingur Erlingsson - Herjólfur frá Ragnheiðarstöðum

22                                         120    Josefin Birkebro - Noi från Brösarpsgården

23                                         049    Katarina Söderlund - Falki från Karlsro

24                                         167    Evelin Stenberg - Svipur frá Mosfellsbæ

25                                          163    Antonia Hardwick - Stormur fra Kringeland

26                                         101    Berglind Guðmundsdóttir - Leistur från Toftinge

27                                         188    Felicia Lindblom - Vignir frá Selfossi

28                                         130    Erika Vanhanen - Pjakkur frá Kvistum

29                                         112    Johan Häggberg - Mói från Smedjan

30                                         022    Johanna Asplund - Boði från Åleby

31                                         081    Maria Berg - Hetja från Slätterne

32                                         029    Louise Sieka - Daladis från Kungaskogen

33                                         200    James Faulkner - Sögn frá Lækjamóti

                                                                                                                                                      

 

Skapad 18 juni 2016 10:33:17

IceTest 1.1.725 - FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations - www.feif.org