Östsvenska Mästerskapen 2016 - WR - 11 jun 2016

 

T8 Tölt - Uttagning

Startordning - tor 16-06 07:47

Uttagning: Extra

 

                                                                                                                                                      

 

NUM  GR.        H/V    F            ID      DELTAGARE                                                                          

                                                                                                                                                                                                         

 

 

01      01          H       RÖ         036    Sonja Strandberg - Dokka från Tängby

02      01          H       BL         089    Anna Johnsen - Ísold fra Ny Nørregård

 

03      02          H       RÖ         084    Lena Lindholm - Hnáta från Konga

04      02          H       BL         177    Josefin Birkebro - Tristan frá Hásæti

 

05      03          V       RÖ         040    Jennie Filipsson - Eiður frá Ármóti

06      03          V       BL         111    Madelen Gryvik - Milla från Höreryds Gård

07      03          V       VI           044    Marie Paulsson - Erla från Skirö

 

08      04          V       RÖ         168    Maria Nilsson - Sæunn frá Sauðadalsá

09      04          V       BL         075    Hanna Carlsson [YR] - Hekla från Kulltorp

10      04          V       VI           096    Anna Andersson - Krafla från Kulltorp

 

11      05          V       RÖ         057    Karin Gunnarsson - Flosi från Rooslunda

12      05          V       BL         081    Maria Berg - Hetja från Slätterne

13      05          V       VI           094    Erika svensson - Klettur från Höreryd

 

14      06          V       RÖ         019    Kajsa Borg [YR] - Bliki från Kvarnbacka

15      06          V       BL         162    Johanna Hellberg [YR] - Stormur från Östiberget

16      06          V       VI           037    Beatrice Engström Welander [J] - Draumsýn fra Solbacken

 

17      07          V       RÖ         150    Linda Binning - Sókron från Forsen

18      07          V       BL         002    Emma Möller Ljungqvist - Krummi från Stenholmen

19      07          V       VI           146    Mikael Svensson - Skuggi från Höreryd

 

20      08          V       RÖ         032    Frida Johansson - Dimmfari från Rumma Gård

21      08          V       BL         077    Jennie Filipsson - Hektor från Bråtorps gård

22      08          V       VI           059    Madelen Gryvik - Garpur från Höreryd

                                                                                                                                                      

 

Skapad 16 juni 2016 07:47:45

IceTest 1.1.725 - FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations - www.feif.org